O nas

Koszulki religijne

Gloria Patri, czyli Chwała Ojcu, to początek modlitwy, w której ukazuje się jedna z największych tajemnic chrześcijaństwa – Jedność Boga w Trzech Osobach, czyli misterium Trójcy Świętej.

Gloria Patri to również nazwa i element loga naszego sklepu; poprzez nawiązanie do modlitwy ku czci Trójjedynego Boga, scharakteryzowana została misja, jaka nam przyświeca:  oferowanie nowoczesnych, nietuzinkowych nadruków o tematyce chrześcijańskiej, a tym samym zachęcanie do otwartej manifestacji swojej wiary i dawanie świadectwa Bogu. Inspiracją dla naszych projektów jest przede wszystkim sztuka; dbamy o to, by nasze nadruki cechowały się niebanalną stylistyką, eleganckim designem i nowoczesną formą. Wszystkie nasze nadruki są przemyślane i zaprojektowane z należytą starannością.

Oferowane przez nasz koszulki mogą się stać nie tylko świetnym prezentem dla osoby religijnej, ale wedle naszego zamysłu – codziennym elementem garderoby współczesnego, modnego chrześcijanina i chrześcijanki. Nasze projekty cechuje przede wszystkim odejście od stylistyki „kiczu religijnego”, a skupienie się na motywach znanych ze sztuki sakralnej, reprodukcjach dzieł znanych mistrzów i nowoczesnych interpretacjach klasycznych tematów religijnych. Wszystkie grafiki zostały wykonane z ogromną starannością, łącząc formę wizualną z głębią przekazu. Dzięki dbałości o jakość nadruku oraz koszulki (wszystkie wykonane są z materiału o 100% zawartości bawełny) oferowane przez nas t-shirty chrześcijańskie spełniają oczekiwania wymagających klientów, dla których liczy się przede wszystkim ciekawy projekt oraz dobre wykonanie i wykończenie koszulki.

Oferta Gloria Patri skierowana jest do młodych, niezależnych chrześcijan, dla których wiara jest kluczowym elementem ich życia, a oni sami nie wahają się dawać jej świadectwa. Nasze koszulki nie tyko stanowią świetną okazję do wyjścia z przekazem ewangelizacyjnym na ulice, ale również stanowić mogą interesujący początek niebanalnej rozmowy, czy nawet pomoc w identyfikacji podobnych sobie osób we współczesnym, multikulturowym świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl